Вівторок, 20.11.2018, 03:46
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | ВхідМеню сайту
Категорії розділу
Години спілкування [2]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  На допомогу учителю

  Головна » Файли » На допомогу класному керівнику » Години спілкування

  “Презентуємо нашу гімназію...” (модуль «Шкільна родина)
  24.11.2014, 12:06

  Сценарій години спілкування за темою:
  "Презентуємо нашу гімназію..."
  (модуль Шкільна родина)


  Автор: Савастеєнко Ольга Семенівна,
  класний керівник 11-Б класу
  Зміст виховної діяльності: Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей
  Час проведення: 45 хвилин
  Місце проведення: класна кімната
  Мета: розвивати творчі здібності дітей, залучати до успадкування, вивчення та популяризації шкільних традицій. Виховувати любов та повагу до рідної школи

  Хід заходу


  Осіннє листя падає поволі
  І накриває землю золотим шатром.
  І злато це, дароване в знак долі,
  Напоює всіх золотим вином.

  Учитель - красиве, почесне імення.
  Красиві в вас душі, обличчя натхненні.
  Прийміть же вітання, учителі,
  І знайте - лишили ви слід на землі
  Ми для вас, дорогі вчителі.
  Будем вічними учнями в школі.
  Хоч підемо по рідній землі
  І своєї шукатимем волі

  Школо наша, школо,
  Приголуб нас, мила,
  Пригорни усіх нас,
  Як голуб під крила.
  Ти нас всіх научиш,
  Як у світі жити,
  Як зло обминати,
  А добро чинити.
  Бджілоньки на квітах,
  Дітоньки - до школи,
  Там збирають мудрість,
  Як мед у полі бджоли.

  Наша гімназія – наша колиска. Послухайте розповідь про історію школи, де ви навчаєтесь.
  1937 рік. В Миргороді відкрилася семирічна школа з російською мовою навчання. Школа знаходилася в спальних приміщеннях теперішньої школи-інтернату для дітей з недоліками слуху. В школі нараховувалося 107 учнів.
  Директором школи був призначений Остапенко Федір Семенович.
  1939 рік. Серед навчальних закладів Миргорода Шоста школа найкраще підготувалася до ювілею Кобзаря. За це їй присвоїли ім’я Тараса Григоровича Шевченка.

  1940 р. - До Великої Вітчизняної війни відбувся один випуск - 11 чоловік.

  1941-1944 роки. Під час війни та німецько-фашистської окупації школа не працювала.

  1944 рік. У вересні 1944 р. школа відновила роботу в приміщенні старої школи N 1. Директором після війни був призначений Білоцерківський Юрій Борисович. Працювала школа в тяжких умовах: не було меблів, унаочнень, палива, світла... Останні уроки проходили при свічках, гасових лампах. Не було підручників, зошитів, багато учнів писали на газетах, старих книжках. Не зважаючи на тяжкі умови, учні школи взяли під опіку госпіталь для поранених, де виступали з концертами. Учні відсилали на фронт подарунки, листувалися з бійцями, збирали кошти на будівництво танкової колони, розчищали місто від руїн.

  1945 рік. Відбувся перший післявоєнний випуск. Школу закінчили тоді 9 чоловік. Учениця Бєлявська Тетяна була нагороджена золотою медаллю.

  1948 рік. 15 січня Миргородська середня школа N 6 була переведена в приміщення, у якому вона знаходилася до війни - в школу-інтернат для дітей з вадами слуху (вул. Заливна 18). Директором призначений Локай Федір Михайлович. В школі навчалося 408 учнів, працювало 24 вчителя. Навчалися у дві зміни. Не вистачало кабінетів, підручників, зошитів. Випуск 1948-1949 навчального року - 12 чоловік, які всі поступили до вищих навчальних закладів.

  1951 рік. 29 вересня школа переходить до приміщення по вулиці Гоголя 90 - наш рідний старий корпус. Нарешті під одним дахом розмістилися всі класи, введено профільне навчання. Працювали хоровий, спортивний, стрілецький гуртки. Та у новому приміщенні не вистачало парт, інших шкільних меблів, не вистачало унаочнень, обладнання для фізичного та хімічного кабінетів.

  1953 рік. На першому поверсі обладнана столярна майстерня. Першим вчителем праці був Скільсара Григорій Васильович

  1959 рік. Директором середньої школи №6 стає Коваленко Микола Васильович. 48 учням вручені свідоцтва про присвоєння кваліфікації шофера 3-го класу. Виникла потреба в будівництві нових майстерень. Їх зводять народним методом.

  60-і роки - Директор школи - Казик Валентина Трохимівна. Збільшується кількість учнів. Серед випускників 1968 року нагороджені золотими медалями Бараненко Анатолій, Сманов Асан, Поддубний Олександр.

  70-і роки. Новий директор школи – Опацький Микола Іванович. За видатні успіхи колектив школи занесений до обласної дошки пошани. Багатьох вчителів цих років пам'ятають миргородці: Деркач Ніна Георгіївна і Деркач Олександр Петрович, Радько Ольга Павлівна і Кальна Надія Михайлівна, Снєжко Ольга Петрівна і Смирнова Руфіна Леонідівна, Реброва Олена Федорівна і Лащьонова Марія Василівна, Ярмоленко Галина Кузьмівна і Мох Леонід Григорович, Бакало Микола Федорович і Овчаренко Людмила Степанівна, Єщенко Уляна Сергіївна і Сахаров Сергій Філіпович, і багатьох-багатьох інших.

  1979 рік – директором школи стає її випускник Радько Анатолій Васильович. Школа переповнена, діти вчаться в дві повні зміни. Виникла гостра необхідність в добудові приміщень.

  1988 рік. Нарешті відкривається новий корпус школи. Нова спортивна і актова зали, їдальня, нові кабінети, перший в Полтавській області комп'ютерний клас. У цьому ж році школа бере участь в новому проектному експерименті пілотних шкіл і отримує назву Пілотної школи №6

  . 1991 рік. Життя йде вперед. У незалежній Україні з'являються школи нового типу. Цього року шоста Пілотна школа стає навчально-виховним комплексом (НВК). Рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради їй повертають втрачене в часі горде ім'я Тараса Григоровича Шевченка.

  1995 рік. Рамки НВК стають тісними для талановитих учнів гімназії. Діти своїм бажання більше знати йти далі, примушують задуматися про новий статус школи. У цьому 1995 року одержана ліцензія. Шоста школа стає Миргородською гімназією імені Т.Г.Шевченка.

  1998 рік. Колектив гімназії залучається до Всеукраїнської експериментальної програми “Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учнів”. Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, доцент кафедри психології ЦІППО АПН України - Киричук Валерій Олександрович

  2001 рік Наказом Міністра освіти і науки України “Про розширення мережі експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів за темою “Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учнів загальноосвітніх і професіонально-технічних навчальних закладів” гімназія включена у мережу експериментальних майданчиків України.

  1999 рік. Миргородська гімназія першою серед навчальних закладів міста включена в мережу Інтернет

  2000 рік. Гімназія бере участь у Українсько-американському проекті “IREX” “Громадянська освіта”. Учні-гімназисти – активні учасники міжнародних інтернет-ігор.

  2001 рік. Як результат участі у проекті для гімназії виділена інтернет-лінія

  2002 рік. Юні програмісти гімназії створюють веб-сайт гімназії і розміщують його в мережу Інтернет. Адресу веб-сайту гімназії ви бачите на екрані.

  2004 рік. У рамках проекту “IREX” “Громадянська освіта”. директор гімназії Радько Анатолій Васильович бере участь у Всеукраїнському конкурсі серед директорів навчальних закладів України. Після трьох напружених етапів він вийшов до фіналу і був включений до групи з 12 кращих директорів України, яка поїхала до США згідно проекту Американських рад з міжнародної освіти і Бюро освітніх і культурних програм Державного департаменту США.

  2006 рік. Всі комп”ютери Миргородської гімназії об”єднані в єдину локальну мережу (комп”ютерні класи, директор, заступники директора, канцелярія, бухгалтерія, шкільна бібліотека). 2007 рік, Завершена багаторічна робота педколективу в експериментальній програмі “Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості учнів”. Підсумком її став обласний семінар, на якому корекційно-виховна діяльність педагогічного колективу отримала високу оцінку.

  В 2007 році значно покращилася спортивно-оздоровча база гімназії. За допомогою місцевої влади на території гімназії побудований новий стадіон з футбольним полем зі штучним покриттям та іншими спортивними спорудами (офіційне відкриття стадіону відбулося 16 вересня 2007 року), а у 2008 році - комплекс спортивних тренажерів.

  Гімназисти отримали можливість активно займатися спортом, зміцнювати себе фізично, відвідувати спортивні секції. Особливо популярна серед школярів секція футболу (керівник вчитель фізичної культури гімназії Сапунков Олександр Леонідович) та дзюдо (керівник вчитель фізичної культури гімназії Мельник Олександр Миколайович).

  У 2007-2008 навчальному році в гімназії відкрито єдиний у місті спортивний футбольний клас. У квітні цього року на обласних фінальних іграх клубу “Шкіряний м”яч” наша команда зайняла 5-е місце з-понад 30-ти команд області. Також після першого кола зональних змагань з футболу обласної дитячо-юнацької ліги команда спортивного класу займає третє місце.

  2008 рік. Директором гімназії призначений Аршинніков Олександр Григорович

  Приємно дуже показати вам
  Портрет, знайомий нашим школярам
  Зібрав я собі шкільний наш етикет
  Найкращий в сіті це усіх портрет.
  Про те, як учитель уроки проводить,
  Про те, як він пізно зі школи виходить,
  Про те, як він зошити перевіряє,
  Про те, як оцінки в журнал виставляє,
  Про те, як він ходить і як розмовляє
  Сьогодні портрет нам розповідає.
  Перша вчителька
  Букварі і читанки,
  Парти в два ряди.
  Наша перша вчителька
  В серці назавжди.
  Споришева стежечка,
  Стежечка-мережечка,
  Що водила нас
  Ще у перший клас.

  Сонце світлі зайчики
  Сипле у шибки.
  Кришать крейду пальчики –
  Пишуть палички.
  Добре нам читається –
  Вчителька всміхається.
  А як хтось не зна –
  Хмуриться вона.

  Скільки розгадали ми
  З нею загадок!
  Скільки прочитали ми
  Віршів і казок!
  Стороною рідною
  Дниною погідною
  Йшли через покіс
  У багряний ліс.

  Наша перша вчителька
  Інших науча.
  Букварі і читанки
  Їм вона вруча.
  Споришева стежечка,
  Стежечка-мережечка,
  Інших перший раз
  Повела у клас.

  Категорія: Години спілкування | Додав: Olga
  Переглядів: 244 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar